• ESCO TEKNİK
  • /
  • HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Hakkımızda

Esco Teknik'in kuruluş amacı ve gayesi yardımcı yalıtım ürünleri sektöründe en üst kalite ürünleri en iyi fiyat ve en hızlı sevk organizasyonu ile siz değerli iş ortaklarımıza sunmaktır. Kalitenin detayda ,detayın ARGE'de olduğu bilinci ile üretimini ve ithalatını yaptığımız tüm ürün gruplarında en iyisi olmak yolunda sizlerinde iş birliğinizi harmanımıza katarak kendi branşımızda sektörün en beğenilen ve en sevilen markası olmak hedefindeyiz.


Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.


Vizyonumuz

Modern yalıtım sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek ürettiği yüksek standartlı ve kaliteli ürünlerle ulusal ve uluslararası platformda sektörün güvenilir, sevilen ve örnek markası olmaktır.